Titles you rated
HarbinRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.0
FinchRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
ThunderboltRated ★ 3.0