Movies
Ratings
218
The HandmaidenRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
A Millionaire's First LoveRated ★ 2.0
The President who Plays the PianoRated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Night FlightRated ★ 5.0
Fair LoveRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0