Movies
Ratings
82
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Fading GigoloRated ★ 5.0
JobsRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
HitchRated ★ 2.0
Letters to JulietRated ★ 1.0
My Name Is KhanRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 2.0
Million Dollar BabyRated ★ 2.0
WantedRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
FlatlinersRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.0