Series
Ratings
100
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5