Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5