Titles you rated
Hi.5Rated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
CodaRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
I WishRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.5
OnwardRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 4.5