Titles you rated
The Classified FileRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 1.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 3.0