Titles you rated
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
When I Was The PrettiestRated ★ 3.0- The LandRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 1.5- SoulmateRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
Baby Faced BeautyRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 2.0
Dear HeavenRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5
Bad GuysRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5