Movies
Ratings
77
SnatchRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
OblivionRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The VowRated ★ 5.0