Titles you rated
Ad AstraRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 4.5
FallRated ★ 5.0
Red NoticeRated ★ 3.0
Honest Candidate 2Rated ★ 2.5
BarbieRated ★ 4.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 5.0
Sing 2Rated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
NopeRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0