Titles you rated
Blue JasmineRated ★ 4.0
Synecdoche, New YorkRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.0
Man on WireRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.0
This Is the EndRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 2.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0