Movies
Ratings
157
Pulp FictionRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Crimes and MisdemeanorsRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
BrazilRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5