Movies
Ratings
311
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0