Movies
Ratings
458
JokerRated ★ 4.5
The Santa ClauseRated ★ 3.0
Rush: Beyond the Lighted StageRated ★ 3.0
The Rugrats MovieRated ★ 3.0
Role ModelsRated ★ 3.0
Reno 911!: MiamiRated ★ 3.0
ReligulousRated ★ 3.0
Ready To RumbleRated ★ 3.0
Raising ArizonaRated ★ 3.0
RadioRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
The Purge: Election YearRated ★ 2.0
Problem Child 2Rated ★ 3.0
PredatorRated ★ 3.0
PreciousRated ★ 3.0
PhenomenonRated ★ 3.0
The People vs. George LucasRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Over the HedgeRated ★ 3.0
Observe and ReportRated ★ 3.0