Movies
Ratings
48
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- Someday or One DayRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 5.0
After YangRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Riceboy SleepsRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.0
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
Fast XRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 5.0