Series
Ratings
15
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 1.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 1.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0