Movies
Ratings
176
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Saw VRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Forbidden City CopRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
PushRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0