Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
StargateRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.0