Series
Ratings
11
The NewsroomRated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 3.0- OrangeRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0