Movies
Ratings
109
Little NicholasRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
Mozart l'opéra Rock 3DRated ★ 4.0
BasquiatRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
FantasiaRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
PersepolisRated ★ 4.0