Movies
Ratings
661
The MartianRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The TargetRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 1.5
RED 2Rated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0