Titles you rated
SinnersRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Female TazzaRated ★ 2.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Kim's VideoRated ★ 5.0
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5