Titles you rated
Honest CandidateRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0