Series
Ratings
70
My MisterRated ★ 5.0- GunbusterRated ★ 4.0
- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5
The Return of the Condor HeroesRated ★ 5.0- CONTROL 범죄 심리 조사Rated ★ 2.5
My Little NightmareRated ★ 3.0
Ooku ~ Hana no Ran ~Rated ★ 4.0- LADY 마지막 프로파일링Rated ★ 3.5
Cheap Flight!!Rated ★ 4.0
Dandarin RulesRated ★ 3.5
TOKYO Airport -Air Traffic Service Department-Rated ★ 2.0- Marumo's Story SpecialRated ★ 4.0
GOLDRated ★ 3.5- Tiger & Dragon SpecialsRated ★ 4.5
- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 2.0
Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 4.0
Moon LoversRated ★ 3.0- Honey and CloverRated ★ 3.0
- Marumo's Story Special 2014Rated ★ 4.0