Movies
Ratings
68
The Ten CommandmentsRated ★ 5.0
The GreyRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 1.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 4.0
General's SonRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
The RoadRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 5.0
Police Story 2Rated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0