Titles you rated
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5