Titles you rated
Joint Security AreaRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5