Movies
Ratings
72
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0