Movies
Ratings
52
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
TangledRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
CartRated ★ 5.0
CarsRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0