Titles you rated
Mr. BackRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Secret DoorRated ★ 2.5
MamaRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.0
Gap DongRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0