Titles you rated
AtonementRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 1.5
Despicable MeRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 0.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 0.5
MinionsRated ★ 4.0