Movies
Ratings
370
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.5