Movies
Ratings
30
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0