Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 4.0
CallRated ★ 2.0
#AliveRated ★ 0.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Immortal BelovedRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Meatball Machine KodokuRated ★ 0.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Soul MateRated ★ 5.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5