Movies
Ratings
75
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 1.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0