Titles you rated
WandaVisionRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 2.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.5
The PenthouseRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0