Series
Ratings
237 Law & Order: Special Victims Unit Season 4Rated ★ 3.0 Law & Order: Special Victims Unit Season 4Rated ★ 3.0
 CastleRated ★ 2.0 CastleRated ★ 2.0
 The SimpsonsRated ★ 3.5 The SimpsonsRated ★ 3.5
 RugratsRated ★ 3.0 RugratsRated ★ 3.0
 The SimpsonsRated ★ 3.5 The SimpsonsRated ★ 3.5
 The SimpsonsRated ★ 3.0 The SimpsonsRated ★ 3.0
 BonesRated ★ 2.0 BonesRated ★ 2.0
 Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 3.0 Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 3.0
 Modern FamilyRated ★ 3.0 Modern FamilyRated ★ 3.0
 CastleRated ★ 2.0 CastleRated ★ 2.0
 The SimpsonsRated ★ 3.0 The SimpsonsRated ★ 3.0
 The SimpsonsRated ★ 3.0 The SimpsonsRated ★ 3.0
 The SimpsonsRated ★ 3.0 The SimpsonsRated ★ 3.0
 ElementaryRated ★ 2.0 ElementaryRated ★ 2.0
 CastleRated ★ 2.5 CastleRated ★ 2.5
 The SimpsonsRated ★ 3.5 The SimpsonsRated ★ 3.5
 The SimpsonsRated ★ 3.0 The SimpsonsRated ★ 3.0
 The SimpsonsRated ★ 3.0 The SimpsonsRated ★ 3.0
 The SimpsonsRated ★ 3.5 The SimpsonsRated ★ 3.5
 The SimpsonsRated ★ 3.5 The SimpsonsRated ★ 3.5