Titles you rated
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.0
CapernaumRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
ViceRated ★ 4.5
Earth: One Amazing DayRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 4.0
FluRated ★ 0.5
For Vagina‘s SakeRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 0.5
20th Century WomenRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 0.5
RosettaRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
HannaRated ★ 3.5
RBGRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0