Movies
Ratings
1074- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.0
It’s Okay!Rated ★ 3.0
Big George Foreman: The Miraculous Story of the Once and Future Heavyweight Champion of the WorldRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
JulesRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
No Way UpRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.5