Series
Ratings
21- The Lost RoomRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Dead Like MeRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0