Movies
Ratings
103
Intimate StrangersRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0