Titles you rated
Cinderella and Four KnightsRated ★ 1.5- Doogie Howser, M.D.Rated ★ 4.0
Beautiful LifeRated ★ 4.0- Swamp Ecology ReportRated ★ 3.0
Manhattan Love StoryRated ★ 5.0- 魔王Rated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 3.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
SPRated ★ 3.0- Bambino!Rated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 2.0
Master: God of NoodlesRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0- Honey and CloverRated ★ 2.0
- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 2.0