Titles you rated
WindstruckRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
ThirstRated ★ 2.0
National SecurityRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Soul SurferRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0