Titles you rated
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0- Coffee HouseRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Heartless CityRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0