Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 2.5
Gimsaengminui Yeongsujeung Season 2Rated ★ 1.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
DuelRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 3.5
- Talking StreetRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 3.5
Taste of WifeRated ★ 0.5- BaengnyeonsonnimRated ★ 0.5