Titles you rated
Had I Not Seen the SunRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
RikuohRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 4.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5