Series
Ratings
46
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Living With YourselfRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
You Season 3Rated ★ 1.5
YouRated ★ 3.0
YouRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
FleabagRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 5.0