Series
Ratings
121
The BeautyRated ★ 5.0
HappinessRated ★ 5.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
- 태풍상사Rated ★ 5.0
AemaRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
CassandraRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 5.0
Eye Love YouRated ★ 5.0
Castaway DivaRated ★ 5.0
Comedy RoyaleRated ★ 1.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0- MBTI vs 사주Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 5.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 5.0
Doctor ChaRated ★ 5.0