Movies
Ratings
50
Public EnemyRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0