Titles you rated
Hotel ArtemisRated ★ 1.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Assassin's CreedRated ★ 2.0
LoganRated ★ 5.0
The KingRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 4.5
After.LifeRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
2012Rated ★ 2.0
AppleseedRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 5.0